Archiwizacja badań i zabiegów

NSZOZ MEDYK jest w pełni „zinformatyzowany”, posiada zintegrowane sytemy informatyczne zarządzania placówką. Pełna historia choroby, wyniki badań fizykalnych i obrazowych, multimedia (zdjęcia z badań) znajdują się na centralnym serwerze, do którego dostęp posiada rejestacja, każdy z funkcjonujących gabinetów specjalistycznych, pracownie endoskopowe, pracownia USG, oddział jednodniowy. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej, funkcjonalnej, szerokopasmowej sieci informatycznej i zaawansowanemu oprogramowaniu. Dzięki temu lekarz zajmujący się pacjentem ma możliwość błyskawicznego i kompleksowego prześledzenia informacji medycznych dotyczących pacjenta, co znacznie ułatwia postawienie rozpoznania i podejmowanie trafnych decyzji terapeutycznych. Komputerowy wydruk recept zapobiega błędom w trakcie wystawienia recepty.

TERMINARZ - prosty w obsłudze, wielofunkcyjny kalendarz elektroniczny. Umożliwia ustalanie czasu pracy poszczególnych pracowników i gabinetów, rezerwację wizyt na określony dzień i godzinę, wyszukiwanie wolnych terminów dla określonego pracownika lub gabinetu, potwierdzenie umówionych wizyt.

Obsługa wszystkich specjalistycznych gabinetów lekarskich.

Łatwe i szybkie gromadzenie dokumentacji medycznej - dzięki Elektronicznym Formularzom Medycznym.
Scalenie informacyjne poszczególnych części placówki zarówno do wspomagania pracy tzw. części medycznej (rejestracja pacjentów, gabinety lekarskie), jak i administracyjnej (dział finansowo-księgowy, kadrowo-płacowy, statystyka medyczna, itd.)

Sprawne zarządzanie jednostką - system umożliwia przeprowadzenie szerokiej analizy danych będącej podstawą podejmowanych decyzji o strategicznym znaczeniu.

 

Centrum Diagnostyczno
Terapeutyczna „MEDYK”

Przychodnia Konin
Konin ul. Szpitalna 43
tel. 63 244 38 38, 63 263 31 00

Mapa dojazdu
 

Przychodnia Kalisz
Kalisz ul. Podkowińskiego 2
tel./fax 62 766 49 66

medyk@gastrolog.konin.pl
www.gastrolog.konin.pl

 

REJESTRACJA INTERNETOWA

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij